O nás

Vznik společnosti sahá do roku 1997.

V únoru 1997 byla založena firma Jaroslav Kašša – MANAK, kdy její hlavní činností byla obchodní činnost, malířské a natěračské práce.
Rozhodnutí poskytovat zákazníkům kompletní služby v oboru stavebnictví, vyústilo na přelomu let 2002 – 2003 k rozšíření předmětu podnikání na „provádění staveb, jejich změn a odstraňování".
Od této doby firma nabízí zákazníkům veškeré stavební práce. Dodáváme rodinné domy na klíč, zemní práce, střechy, obklady, dlažby, venkovní zpevněné plochy, rekonstrukce, terénní úpravy, půdní vestavby, zateplování fasád, bourací práce, atd.
V roce 2006 byl ve Vrběticích zakoupen bývalý zemědělský objekt o zastavěné ploše cca 1000 m2.
Rok 2007 byl pro firmu dalším mezníkem. Díky přirozenému vývoji a růstu, se firma Jaroslav Kašša – MANAK transformovala na společnost s ručením omezeným a od roku 2008 nás znáte pod obchodním jménem STAVBY K4, s.r.o. Jsme rodinná firma. V roce 2010 proběhla rozsáhlá rekonstrukce skladové haly. V letech 2016 – 2017 pak rekonstrukce administrativní části, kde jsou nové kanceláře a zázemí pro zaměstnance. Kromě rekonstrukce samotného objektu budou realizované i venkovní zpevněné plochy o výměře cca 1200 m2 a bude provedeno oplocení celého areálu. Po dokončení bude tento moderní areál sloužit, respektive už slouží jako zázemí firmy, skladové prostory a sídlo firmy.

 

Certifikáty a osvědčení